首页 / 断路器 / W54-XA1A99C10-15
minImg
W54-XA1A99C10-15
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
W54-XA1A99C10-15
描述:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC
库存 : 79
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W54
Voltage Rating - AC 250 V