首页 / 断路器 / W57-XB1A4A10-10
minImg
W57-XB1A4A10-10
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
W57-XB1A4A10-10
描述:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC
用户指南
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W57
Voltage Rating - AC 250 V