Winbond Electronics
型号:
W74M12JWZPIQ
封装:
8-WSON (6x5)
批次:
-
描述:
IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.116
$3.116
10
$2.80155
$28.0155
25
$2.75804
$68.951
40
$2.750725
$110.029
80
$2.458011
$196.64088
230
$2.377185
$546.75255
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 16M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (6x5) |
| Series | SpiFlash® |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Memory Size | 128Mbit |
| Technology | FLASH |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | W74M12 |