首页 / 垫,片 / W8TR500G-0.5GF
minImg
W8TR500G-0.5GF
AMEC Thermasol
型号:
W8TR500G-0.5GF
描述:
THERM PAD 305MMX305MM BLUE
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Usage Thermally Conductive
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier Fiberglass
Material Silicone
Outline 305.00mm x 305.00mm
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0197" (0.500mm)