WAU090-1200-SG
Triad Magnetics
型号:
WAU090-1200-SG
描述:
AC/AC WALL MNT ADPTER 9VAC 1A
库存 : 44
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Screw Terminal
Approval Agency cULus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 1.89" L x 2.36" W x 3.15" H (48.0mm x 60.0mm x 80.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.2A
Series WAU
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Cord Length -
Region Utilized North America
Efficiency 83%
Voltage - Output 9VAC
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC