Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.7715
$3.7715
10
$3.6746
$36.746
25
$3.57504
$89.376
50
$3.37649
$168.8245
100
$3.177845
$317.7845
250
$2.979238
$744.8095
500
$2.879944
$1439.972
1000
$2.582014
$2582.014
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Square, Angled Fins |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.472" (12.00mm) |
| Series | Wave 2x |
| Type | Board Level |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 5.21°C/W @ 200 LFM |
| Length | 1.024" (26.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Bulk |
| Material Finish | Black Anodized |
| Attachment Method | Clip |
| Width | 1.024" (26.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Base Product Number | WAVE-26 |
| Package Cooled | BGA |