Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.9045
$3.9045
10
$3.79905
$37.9905
25
$3.69588
$92.397
50
$3.49068
$174.534
100
$3.28529
$328.529
250
$3.079976
$769.994
500
$2.977338
$1488.669
1000
$2.669329
$2669.329
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Square, Angled Fins |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.472" (12.00mm) |
| Series | Wave 3x |
| Type | Board Level |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 4.64°C/W @ 200 LFM |
| Length | 1.260" (32.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Bulk |
| Material Finish | Black Anodized |
| Attachment Method | Clip |
| Width | 1.260" (32.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Base Product Number | WAVE-32 |
| Package Cooled | BGA |