首页 / 陶瓷电容器 / WF135285WP50236BJ1
minImg
WF135285WP50236BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
WF135285WP50236BJ1
描述:
CAP CER 5000PF 20KV SCREW
用户指南
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 11.220" (285.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20000V (20kV)
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 5.315" Dia (135.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Ratings -
Series TWXF
Thickness (Max) -
Package / Case Nonstandard, Screw Terminals
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 5000 pF