首页 / 垫,片 / WGCF20-0.5-A1
minImg
WGCF20-0.5-A1
AMEC Thermasol
型号:
WGCF20-0.5-A1
描述:
Carbon Fibre Thermal Filler Pad
库存 : 12
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Rectangular
Thermal Resistivity 0.07°C/W
Digi-Key Storage -
Color Black
Backing, Carrier -
Material Silicone Rubber
Outline 150.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity 20W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.020" (0.50mm)