Essentra Components
型号:
WITA-50L-UVB-M
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 1.312'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.088112
$88.112
2000
$0.083923
$167.846
3000
$0.079724
$239.172
5000
$0.075525
$377.625
10000
$0.073426
$734.26
25000
$0.060838
$1520.95
50000
$0.056648
$2832.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, WITA |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | UV Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.312' (400.00mm) |
| Length - Approximate | 15.75" |
| Width | 0.180" (4.57mm) |
| Bundle Diameter | 4.52" (114.81mm) |
| Base Product Number | WITA-50 |