WK73R2ATTD623J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
WK73R2ATTD623J
描述:
RES 62K OHM 5% 3/4W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 62 kOhms
Series WK73R
Power (Watts) 0.75W, 3/4W