WK73R2BTTD2431D
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
WK73R2BTTD2431D
描述:
RES 2.43K OHM 0.5% 1W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.43 kOhms
Series WK73R
Power (Watts) 1W