WK73R2BTTD3650F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
WK73R2BTTD3650F
描述:
RES 365 OHM 1% 1W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 365 Ohms
Series WK73R
Power (Watts) 1W