WK73R3ATTE3000F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
WK73R3ATTE3000F
描述:
RES 300 OHM 1% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.252" W (3.10mm x 6.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 300 Ohms
Series WK73R
Power (Watts) 2W