WK73S2HTTER619F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
WK73S2HTTER619F
封装:
1020
描述:
RES 619M OHM 1% 1W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1020
Ratings AEC-Q200
Resistance 619 mOhms
Series WK73S
Power (Watts) 1W