WK73S2JTTE11LJ
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
WK73S2JTTE11LJ
封装:
1218
描述:
RES 11M OHM 5% 1W 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±800ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 11 mOhms
Series WK73S
Power (Watts) 1W