WK73S2JTTE1R00F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
WK73S2JTTE1R00F
封装:
1218
描述:
RES 1 OHM 1% 1W 1812
库存 : 12750
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 1 Ohms
Series WK73S
Power (Watts) 1W