首页 / 工作照明 / WLB32ZC850PBQM
minImg
WLB32ZC850PBQM
Banner Engineering Corporation
型号:
WLB32ZC850PBQM
描述:
WORK LIGHT STRIP 850MM
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Lens Type Tubular, Diffused
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Rated Life 50,000 Hours
Housing Material Aluminum (Al)
Termination Style Connector
Profile (W x H) 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Series WLB32
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 90 ~ 264 VAC