Walsin Technology Corporation
型号:
WLCM0603TGJ22NTB
封装:
0201
批次:
-
描述:
INDUCTOR FIXED 22NH 0201
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.01235
$0.1235
25
$0.01064
$0.266
50
$0.0095
$0.475
100
$0.00817
$0.817
250
$0.007182
$1.7955
500
$0.006593
$3.2965
1000
$0.005634
$5.634
2500
$0.005035
$12.5875
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 500 MHz |
| Q @ Freq | 9 @ 500MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 150 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0201 |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.2Ohm Max |
| Series | CM |
| Inductance | 22 nH |
| Type | Multilayer |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 2.5GHz |
| Mfr | Walsin Technology Corporation |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ceramic |