Winstar Display
型号:
WLEP02566400DGAAASA00
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
3.55" CANBus CANopen 256x64 OLED
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$104.025
$104.025
20
$98.059
$1961.18
请发送询价,我们将立即回复。

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 88.52mm W x 22.28mm H |
| Dot Pixels | 256 x 64 |
| Controller Type | STM32F750 |
| Display Mode | Passive |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | White |
| Diagonal Screen Size | 3.6" (90.17mm) |
| Series | - |
| Display Type | OLED - Passive Matrix |
| Backlight | Without Backlight |
| Background Color | - |
| Dot Size | 0.31mm W x 0.30mm H |
| Mfr | Winstar Display |
| Package | Bag |
| Interface | CAN |
| Dot Pitch | 0.34mm W x 0.33mm H |