首页 / 工作照明 / WLS15XWR0360DSQP
minImg
WLS15XWR0360DSQP
Banner Engineering Corporation
型号:
WLS15XWR0360DSQP
描述:
DUAL COLOR LIGHT STRIP 360MM
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Lens Type Flat, Diffused
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Termination Style Cable with Connector (M12)
Profile (W x H) 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Series WLS15
Power - Rated -
Length 14.17" (360.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC