首页 / 工作照明 / WLS27CWGRYB5-0570DS24Q
minImg
WLS27CWGRYB5-0570DS24Q
Banner Engineering Corporation
型号:
WLS27CWGRYB5-0570DS24Q
描述:
MULTICOLOR LIGHT STRIP 570MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Lens Type Tubular, Diffused
Ingress Protection IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Termination Style Connector (M12)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Series WLS27
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC