首页 / 固定电感器 / WLSN084FZ0M331LB
minImg
WLSN084FZ0M331LB
Walsin Technology Corporation
型号:
WLSN084FZ0M331LB
描述:
INDUCTOR POWER 330UH 20% SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 600mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.205" (5.21mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.02Ohm Max
Series SN
Inductance 330 µH