首页 / 固定电感器 / WLSS125PZ0M680LB
minImg
WLSS125PZ0M680LB
Walsin Technology Corporation
型号:
WLSS125PZ0M680LB
描述:
INDUCTOR POWER 68UH 20% SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Series SS
Inductance 68 µH