首页 / 固定电感器 / WLSSA50GZ0N221LB
minImg
WLSSA50GZ0N221LB
Walsin Technology Corporation
型号:
WLSSA50GZ0N221LB
描述:
INDUCTOR POWER 220UH 30% SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 940mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.201" (5.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 940 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Series SS
Inductance 220 µH