WM-M020A-150-C-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM-M020A-150-C-USB-M
描述:
Wall Mount, Medical Grade, 20W O
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.33A
Series -
Power (Watts) 20 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC