WM-M036-150-C-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM-M036-150-C-MUSB
描述:
Wall Mount, Medical Grade, 36W O
用户指南
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC