WM-M036-160-B-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM-M036-160-B-TN
描述:
Wall Mount, Medical Grade, 36W O
用户指南
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.25A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 16V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC