WM012B-090-C-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM012B-090-C-TN
描述:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
用户指南
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.3A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC