WM012P6-060-FUSB-A-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM012P6-060-FUSB-A-SUSB
描述:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC