WM012P6-070I-TP1-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM012P6-070I-TP1-MUSB
描述:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
用户指南
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.7A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC