WM012Q-060C-C-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM012Q-060C-C-MUSB
描述:
Wall Mount, Industrial Grade, CC
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC