WM012R-060-B-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM012R-060-B-USB-M
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC