WM012R-070-A-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM012R-070-A-SUSB
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.7A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC