WM018B-280-A-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM018B-280-A-MUSB
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 640mA
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 28V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC