WM024B-240-D-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM024B-240-D-MUSB
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC