WM024B-280-C-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM024B-280-C-SUSB
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 860mA
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 28V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC