WM024R-050-B-WA-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM024R-050-B-WA-USB-M
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 4.8A
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Features IP44
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC