WM036A-480-C-5
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM036A-480-C-5
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, FCC, GS, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 750mA
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC