WM036P6-240-D-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM036P6-240-D-MUSB
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.5A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC