WM048P6-120-A-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM048P6-120-A-TN
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Series -
Power (Watts) 48 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC