WM06P6-150-A-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM06P6-150-A-TN
描述:
Wall Mount, Industrial Grade, 6W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, LVD, TUV, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 400mA
Series -
Power (Watts) 6 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC