WM072B-090I-TP1-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM072B-090I-TP1-MUSB
描述:
Wall Mount, Industrial Grade, 65
用户指南
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 7.2A
Series -
Power (Watts) 65 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC