WM072B-120-D-5
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM072B-120-D-5
描述:
Wall Mount, Industrial Grade, 72
用户指南
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 6A
Series -
Power (Watts) 72 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC