WM072B-280-A-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
WM072B-280-A-USB-M
用户指南
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.57A
Series -
Power (Watts) 72 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 28V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC