Taoglas Limited
型号:
WM.95.A.305111
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CYCLOPS 915MHZ WALL MOUNT FLEXIB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.5325
$34.5325
100
$32.537595
$3253.7595
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 902MHz ~ 928MHz |
| Applications | ISM |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP65 |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| RF Family/Standard | General ISM |
| Height (Max) | 11.102" (282.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 915MHz |
| Power - Max | 10 W |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Return Loss | -10dB |
| Features | Cable - 3m |
| Package | Bag |
| Gain | 3.11dBi |
| Base Product Number | WM.95 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |