Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
WMF1P33K-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.679
$2.679
10
$2.1641
$21.641
50
$1.88822
$94.411
100
$1.65224
$165.224
500
$1.258864
$629.432
1000
$1.101506
$1101.506
2500
$1.062166
$2655.415
5000
$1.022827
$5114.135
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 0.413" Dia x 1.185" L (10.50mm x 30.10mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | WMF |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 65V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 0.33 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |