WITHWAVE CO LTD
型号:
WMX20D-8A1-SF1-305-N-01-H
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY JACK 12.01"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$684.19
$684.19
5
$663.6605
$3318.3025
10
$649.9805
$6499.805
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Cable Type | 0.047" Flexible Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | - |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | SMA Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | WMX |
| Length | 12.01" (305.00mm) |
| Mfr | WITHWAVE CO LTD |
| 1st Contact Gender | - |
| Style | - |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Case |
| Frequency - Max | 20 GHz |