Lin Engineering
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$49.0295
$49.0295
5
$48.184
$240.92
10
$47.33755
$473.3755
32
$46.492706
$1487.766592
64
$45.647206
$2921.421184
128
$44.970996
$5756.287488
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Diameter - Shaft | 0.157" (4.00mm) |
| Rotor Inertia | 0.088gcm² |
| Termination Style | Wire Leads |
| Steps per Revolution | 200 |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 800 mA |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Coil Resistance | 5.4 Ohms |
| Size / Dimension | Square - 0.799" x 0.799" (20.30mm x 20.30mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | 0.630" (16.00mm) |
| Length - Shaft and Bearing | 0.591" (15.00mm) |
| NEMA Frame Size | 8 |
| Series | - |
| Type | - |
| Accuracy | - |
| Torque - Holding (oz-in / mNm) | - |
| Mfr | Lin Engineering |
| Features | Round Shaft |
| Step Angle | 1.8° |
| Coil Type | Bipolar |
| Package | Tray |
| Base Product Number | WO-208-17 |