WP-508318-2.5-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
型号:
WP-508318-2.5-9
描述:
LABEL ID PRODUCTS
用户指南
Series WP
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Label Size 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)